Tillsammans skapar vi integration
När ni anställer via Jobbentrén tar ni som företag ansvar för integration och bidrar till en inkluderande arbetsmarknad. 

Jobbentrén är ett socialt företag vars huvudsakliga mål är att, tillsammans med arbetsgivare och nyanlända, skapa lyckade anställningar. Vi är experter inom service - restaurang, hotell och handel - men arbetar även mot andra branscher.

Vill du veta mer? Läs våra frågor och svar här! 

Vi hoppas också att du gillar det vi gör på Facebook, Instagram och Linkedin! 

Nyfiken på Jobbentréns arbete? Prenumerera på nyheter från oss. Vi lovar att inte spamma ;)


Andrea Dea Ahlenius   Grundare & vd 070-760 68 20  andrea@jobbentren.se

Andrea Dea Ahlenius
Grundare & vd
070-760 68 20
andrea@jobbentren.se

Mark Ahlenius  Grundare 070-409 54 08  mark@jobbentren.se

Mark Ahlenius
Grundare
070-409 54 08
mark@jobbentren.se

Ville Stjernström   Coachningsansvarig 070-739 74 56  ville@jobbentren.se

Ville Stjernström
Coachningsansvarig
070-739 74 56
ville@jobbentren.se

Marica Määttä  Säljansvarig  076-633 11 23  marica@jobbentren.se

Marica Määttä
Säljansvarig
076-633 11 23
marica@jobbentren.se

Raed Sabah   Projektassistent  079-100 20 07  raed@jobbentren.se

Raed Sabah
Projektassistent
079-100 20 07
raed@jobbentren.se

Emelie Rohdén  Projektledare 0727450552  emelie@jobbentren.se

Emelie Rohdén
Projektledare
0727450552
emelie@jobbentren.se

(Dea och Mark är syskon, därav samma efternamn)

anställ2.jpg
Namn *
Namn
Om du redan nu vet hur ditt personalbehov ser ut framöver, skriv lite om det.
Kollektivavtal/FORA *
För att anställa nyanlända talanger via oss så krävs det att man som företag har kollektivavtal eller likvärdiga försäkringar via FORA.